Zamknij
REKLAMA

Targi Pracy w myszkowskim PUP

18:11, 19.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Targi Pracy w myszkowskim PUP / Koziegłowy

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie odbyły się Targi Pracy i Kariery. Wspólnie z PUP imprezę organizował Punkt Pośrednictwa OHP w Myszkowie. W miniony czwartek osoby zainteresowane znalezieniem dobrej pracy mogły zapoznawać się z ofertami przedsiębiorców i instytucji.Coroczne Targi są bardzo atrakcyjną formułą promocji zatrudnienia. To jednoczesna aktywizacja pracodawców i osób poszukujących pracy, co odpowiada obu stronom.
Udział w Targach zgłosiło wielu przedsiębiorców, firm i agencji pracy, którzy zaprezentowali na swoich stoiskach interesujące oferty zatrudnienia.
Osoby poszukujące pracy miały okazję porozmawiać z pracodawcami, poznać ich oczekiwania, przedstawić i zostawić swoje dokumenty aplikacyjne. 
Targi otworzył dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz, który podziękował zarówno pracodawcom, jak i gościom za liczne przybycie. Powiat Myszkowski reprezentowali na Targach członek Zarządu Tomasz Ośmiałowski, radny Rafał Kępski, sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska.

Sekretarz Powiatu podkreśliła, że myszkowski rynek pracy ulega gwałtownym przeobrażeniom, będąc częścią województwa śląskiego, które stawia na nowe technologie i wyzwania.
 
Targi Pracy spotkały się z dużym zainteresowaniem. Przy stoiskach gromadziło się wielu zainteresowanych osób, które mogły uzyskać cenne informacje bezpośrednio od potencjalnych pracodawców. 

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone