Zamknij
REKLAMA

Miliony dla Powiatu Myszkowskiego!

13:24, 25.09.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Miliony dla Powiatu Myszkowskiego / Koziegłowy

Miliony dla Powiatu Myszkowskiego!

Przed nami wielkie inwestycje drogowe! Powiat Myszkowski otrzymał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk odebrał symboliczne „czeki” na łączną kwotę prawie 7,2 mln zł.
 
Drogi w Powiecie Myszkowskim z roku na rok stają się coraz lepsze. Już niebawem Powiatowy Zarząd Dróg przystąpi do przebudowy kilku odcinków.
 
- Inwestujemy w poprawę jakości sieci komunikacyjnych na drogach powiatowych, co jest jednym z naszych najważniejszych zadań. Dofinansowanie, które otrzymaliśmy pozwoli przebudować odcinki na trzech drogach wraz z pracami mostowymi – mówi Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk
 
W ramach dofinansowania przeprowadzone zostaną:
- przebudowa drogi powiatowej nr 1715 S w Myszkowie (Nierada) łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu
- przebudowa drogi powiatowej nr 2311 S na odcinku 2430 m od ronda w Mzykach do drogi wojewódzkiej DW 799.
- przebudowa drogi powiatowej nr 1012 S na odcinku ok. 1000 m od miejscowości Gęzyn w kierunku Koziegłów oraz na odcinku o dł. 950 m od ul. Jasnej w Poraju; ponadto zostanie przeprowadzona przebudowa mostu na Wartą w ciągu drogi DP 1012 S w Poraju.
Ogółem wartość wszystkich tych zadań wynosi 11 995 396 zł, w tym dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych stanowi 7 197 237 zł, natomiast środki Powiatu Myszkowskiego to 4 798 158 zł.


[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone