Zamknij
REKLAMA

Powitanie lata na sportowo

14:39, 24.07.2019 | D.D
Skomentuj Powitanie lata na sportowo / Koziegłowy
REKLAMA

22 czerwca, 70 seniorów z powiatu myszkowskiego spotkało się na kompleksie sportowym Orlik w Koziegłowach. W tym dniu Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Gminy Koziegłowy, zorganizowało integracyjno – sportowe spotkanie seniorów.

Do udziału zaproszeni zostali seniorzy z Koziegłowskiego UTW, Myszkowskiego UTW, z Żarek Letniska i Poraja oraz KGW z Cynkowa.

Dla uczestników przygotowane zostały konkurencje sportowe oraz poczęstunek. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Konkurencje przeprowadził słuchacz KUTW, Marian Chojnacki. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, które wręczył Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka i prezes Stowarzyszenia Anna Witos.

Takie zawody sportowe to nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia ale również wspaniała zabawa i integracja seniorów.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Gminy Koziegłowy powstało w listopadzie 2016r. w odpowiedzi na potrzeby osób w wieku 60 +. Stowarzyszenie liczy 300 członków z całego powiatu myszkowskiego. Są to emeryci i renciści. Osoby te wnoszą olbrzymie wartości w życie społeczne i kulturalne naszego powiatu. To właśnie ich pamięć przeszłości, doświadczenie zawodowe i życiowe, solidność i obowiązkowość, poparcie dla zasad moralnych, etyki, zasad współżycia z ludźmi, szacunek dla tradycji i kultury własnego środowiska i kultury jest wspaniałym potencjałem.

Stowarzyszenie jest organizatorem wielu przedsięwzięć integracyjnych, turystycznych i sportowych dla seniorów.

[UMiG Koziegłowy]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz