Zamknij
REKLAMA

Pola Nadziei 2019

17:10, 19.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Pola Nadziei 2019 / Koziegłowy

Za nami kolejna odsłona Kampanii Społecznej Pola Nadziei. Finał odbył się w Miejskim Domu Kultury a obecni byli wicestarosta myszkowski Mariusz Morawiec oraz burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak.Organizatorem kampanii jest Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej, którego celem jest poprawa jakości życia nieuleczalnie chorych dorosłych jak i dzieci, a jego członkowie codziennie dokładają wszelkich starań niosąc bezinteresowną pomoc zdrowotną jak i rehabilitacyjną osób niepełnosprawnych.
 
Wydarzenie to ma na celu szerzenie idei hospicyjnej, kształtowanie postawy otwartości wobec świata w aspekcie działalności dobroczynnej.

W ramach finału kampanii odbyły sie konkursy plastyczne przeznaczone dla dzieci i młodzieży z powiatu myszkowskiego pt "Żonkilowe Pole" oraz "Barwy Nadziei".

Dzisiaj odbyła się uroczystość podsumowująca tegoroczną akcję, podczas którego wręczono nagrody laureatom konkursów.

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone