Zamknij
REKLAMA

Policjanci gratulowali świadkowi wzorowej postawy

11:04, 08.08.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci gratulowali świadkowi wzorowej postawy / Koziegłowy

Dzięki wzorowej i zdecydowanej postawie świadka, nietrzeźwy kierujący nie tylko zaprzestał dalszej podróży swoim autem, ale także został zatrzymany przez mundurowych. Nieodpowiedzialny 62-latek w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W imieniu szefa myszkowskich policjantów za godną naśladowania postawę, jednemu ze świadków podziękował już asp. Robert Lipiński.

Do zdarzenia doszło 02. 08. 2019 roku na ul. Porajskiej w Masłońskim. To tam grupa 6-osobowej załogi busa ujęła nietrzeźwego kierującego fiatem siena. Mężczyzna został przekazany policjantom z Koziegłów policyjnego patrolu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że mężczyzna. 62-latek był kompletnie pijany. W organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W imieniu Komendanta, policyjny profilaktyk asp. Robert Lipiński spotkał się z jednym ze świadków, dzięki któremu nieodpowiedzialny 62-latek nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn. Mundurowy podziękował mężczyźnie za pomoc, jednocześnie gratulując właściwej postawy. Podczas spotkania aspirant wręczył mężczyźnie drobny upominek w podziękowaniu za okazaną pomoc i godne naśladowania zaangażowanie.


[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone