Zamknij
REKLAMA

Puchar dla dzielnicowego asp. Tomasza Bojanka

21:11, 09.09.2019 | D.D
Skomentuj Puchar dla dzielnicowego asp. Tomasza Bojanka / Koziegłowy
REKLAMA

Dzielnicowy asp. Tomasz Bojanek z myszkowskiej komendy zajął trzecie miejsce w wojewódzkich eliminacjach do ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy roku”. Nasz reprezentant wykazał się praktycznymi umiejętnościami podczas specjalnie zaaranżowanych scenek oraz bardzo dobrą policyjną wiedzą. Wysoko uplasował się również w turnieju strzeleckim. Gratulujemy!

W środę 4 września w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach rozpoczęły się wojewódzkie eliminacje do zawodów „Dzielnicowy roku”. Brali w nich udział dzielnicowi oraz ich bezpośredni przełożeni. W pierwszym dniu turnieju na mundurowych czekały 2 zadania – specjalnie zaaranżowane scenki oraz sprawdzian umiejętności strzeleckich. 

W piątek, po rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej, wyłoniono najlepszych dzielnicowych, którzy wezmą udział w ogólnopolskim finale zawodów w katowickiej szkole policji. Nasz dzielnicowy w ubiegłym roku zajął III miejsce w eliminacjach do zawodów"Dzielnicowy roku"

 

Serdecznie gratulujemy Tomkowi i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz