Zamknij
REKLAMA

III Ogólnopolski Konkursu Historyczno-Literacki

21:49, 03.10.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
III Ogólnopolski Konkursu Historyczno-Literacki / Koziegłowy

III Ogólnopolski Konkursu Historyczno-Literacki

13 września 2019 r. w klasztorze franciszkanów w Krakowie, odbyło się podsumowanie VIII Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Polskie więźniarki w Ravensbrück”, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pińczycach pod patronatem Kustosza Pamięci Narodowej dr Wandy Półtawskiej. 
W konkursie wzięło udział ok. 150 dzieci i młodzieży z całego kraju.
W uroczystym spotkaniu, obok dr Wandy Półtawskiej, wzięli udział Prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Jarosław Szarek i Michał Masłowski z krakowskiego IPN.
Nasz powiat reprezentowała Sekretarz Powiatu dr Krystyna Jasińska oraz członek Zarządu Jolanta Koral. 

Dr Wanda Półtawska w swoim wystąpieniu podkreśliła, że człowiek powinien się interesować tym, kim jest i gdzie jest jego serce. Podkreśliła też, że przynależność do narodu daje poczucie bezpieczeństwa i sensu życia. 


[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone