Zamknij
REKLAMA

Nowe władze PPJ wybrane

19:28, 04.10.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 20 września, w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Członków Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”. Przyjęto sprawozdanie z działalności organizacji w kadencji 2015-2019 oraz wybrano nowe władze. Gminę Poraj w Zarządzie reprezentować będzie Adam Zaczkowski, a Andrzej Kozłowski w Komisji Rewizyjnej. W Radzie, której kadencja trwa, reprezentują Gminę - Edyta Sawicka i Justyna Męcik. W posiedzeniu uczestniczyła wójt Katarzyna Kaźmierczak. 

Zebranie poprowadziła Przewodnicząca prezes Halina Palarz. Przedstawiła wyczerpujące sprawozdanie z działalności Zarządu Stowarzyszenia PPJ za okres kadencji od 21.09.2015r.-20.09.2019r. Zarząd w kadencji 2015-2019 pracował w składzie: Halina Palarz- Prezes, Dudek Małgorzata- Wiceprezes, Deska Robert- Wiceprezes, Kasznia Zofia- Skarbnik, Strzelczyk Rafał- Sekretarz, Kocot Łucja- członek, Jaworski Władysław- członek, Kosielak Elżbieta- członek, Zaczkowski Adam- członek.

Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za okres kadencji przedstawił jej Przewodniczący- Alfred Sojka. Członkowie Komisji Rewizyjnej pracowali w składzie: Ireneusz Bartkowiak- członek, Gmina i Miasto Koziegłowy- reprezentowana przez Burmistrza Jacka Ślęczkę, Marianna Dziura- członek, Danuta Piekarska- Zastępca Przewodniczącego Komisji, Gmina Niegowa- reprezentowana przez Wójta Mariusza Rembaka- sekretarz, Gmina Olsztyn- reprezentowana przez Wójta Tomasza Kucharskiego-członek, Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu- reprezentowane przez Wiceprezesa Andrzeja Kozłowskiego-członek, Robert Skalski- członek, Alfred Sojka- Przewodniczący.

Podczas Walnego Zebrania Członków został przeprowadzony wybór Zarządu i Komisji Rewizyjnej na okres kolejnej kadencji. Ustępującym członkom organów: Zarządu i Komisji Rewizyjnej, serdeczne podziękowania za życzliwą, przyjazną atmosferę współpracy, ogromne serce i wsparcie we wszystkich działaniach i przedsięwzięciach na rzecz Stowarzyszenia PPJ, złożył Przewodniczący Rady- Stanisław Matejko. Szczególne słowa uznania zostały skierowane do ustępującej ze stanowiska Prezesa Zarządu- Haliny Palarz. Obecni na Zebraniu, burmistrzowie i wójtowie partnerskich gmin podziękowali serdecznie Prezes za wielkie serce, zaangażowanie, profesjonalne, pełne pasji i pomysłów kierowanie pracą Stowarzyszenia przez ostatnią co najmniej dekadę.

Podczas Walnego Zebrania Członków zostali wybrani nowi członkowie Zarządu w składzie:

Jerzy Motłoch- Prezes
Bożena Kolasa- członek
Władysław Jaworski- członek
Małgorzata Grabowska- wiceprezes
Zofia Kasznia – skarbnik
Tomasz Kucharski- członek
Adam Zaczkowski- sekretarz
Robert Deska- wiceprezes
Klemens Podlejski - członek.

Nowy skład Komisji Rewizyjnej wygląda następująco:
Ireneusz Bartkowiak
Gmina i Miasto Koziegłowy - Jacek Ślęczka Burmistrz Gminy i Miasta
Marianna Dziura
Bogusław Gawron
Gmina Niegowa- reprezentowana przez Wójta Mariusza Rembaka
Gminny Ludowy Klub Sportowy „SOKÓŁ”
Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu wiceprezes Andrzej Kozłowski
Robert Skalski
Alfred Sojka.

Ustępującym członkom organów Stowarzyszenia PPJ, tj. Zarządowi i Komisji Rewizyjnej- składamy serdeczne podziękowania za doskonałą, trudną pracę na rzecz Stowarzyszenia, poświęcony czas i serce dla spraw Stowarzyszenia, zaangażowanie, pasję i oddanie. Szczególne podziękowanie kierujemy do ustępującej Prezes Zarządu Haliny Palarz, której zapału, pracowitości, kreatywności, serca dla dobra Stowarzyszenia nie sposób opisać i wyrazić. Mamy nadzieję, że nowo wybrany skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej, będzie kontynuatorem doskonałej współpracy i działań na rzecz dobra naszego Stowarzyszenia!

Tekst: PPJ


[UG Poraj]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone