Zamknij
REKLAMA

XIX ogólnopolski konkurs Sposób na Sukces

19:45, 10.10.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Dnia 20 września 2019 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się podsumowanie XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Wśród wyróżnionych znalazł się Pan Adam Będkowski z Pińczyc.

Wyróżnione przedsięwzięcie to: „Produkcja serów twarogowych oraz podpuszczkowych smakowych z mleka krowiego”. Gospodarstwo rolne Państwa Będkowskich uczestniczy w projekcie uprawy ekologicznej i posiada Certyfikat Zgodności Ekologicznej. Współpracują także z Jurajską Kooperatywą Spożywczą , która ułatwia dostarczanie produktów dla klientów. Cała produkcja wykonywana jest ręcznie. Właściciele współpracują z Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno- Spożywczego im. Prof. W. Dąbrowskiego w Warszawie celem udoskonalenia swoich serów. Pan Adam otrzymał nagrodę z rąk Wiceministra Rolnictwa  Szymona Giżyńskiego, Powiat Myszkowski reprezentowała  Sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska. 

Na sesji Rady Powiatu w dniu 20 września Starosta Myszkowski Pan Piotr Kołodziejczyk poinformował zebranych o wyróżnieniu mieszkańca Naszego Powiatu i wręczył mu okolicznościowy prezent.

Serdecznie gratulujemy !

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone