Zamknij
REKLAMA

Konwent Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy

23:21, 12.04.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Powiat Myszkowski

Podczas marcowej Sesji Rady Powiatu Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz poinformował obecnych, że podczas Konwentu Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy województwa śląskiego został wybrany na wiceprzewodniczącego Konwentu.


Przewodniczący Konwentu Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu Alina Nowak razem z wiceprzewodniczącymi Markiem Węgrzynowiczem Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie, Jerzym Kędziorą Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie, Andrzejem Kobą Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
W dniu 21.03.2018 r. Konwent Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy województwa śląskiego dokonał wyboru nowego przewodniczącego i wiceprzewodniczących.
Przewodniczącym Konwentu została Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu Alina Nowak,  a wiceprzewodniczącymi zostali:
1. Marek Węgrzynowicz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie.
2. Jerzy Kędziora Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie
3. Andrzej Koba Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Konwent to gremium dyrektorów powiatowych urzędów pracy, które współpracuje w realizacji zadań określonych w ustawie   o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Inicjuje i opiniuje akty prawne dotyczące działań powiatowych urzędów pracy. Wypracowuje wspólne kierunki realizacji zadań. Podejmuje inicjatywy mające wpływ na podniesienie standardów i efektywności urzędów pracy oraz wiele innych spraw związanych z funkcjonowaniem publicznych służb zatrudnienia.
Wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

(Powiat Myszkowski)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone