Zamknij
REKLAMA

Wpadli pijani rowerzyści

21:06, 27.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Wpadli pijani rowerzyści / Koziegłowy

Mundurowi z myszkowskiej drogówki w ramach programu poprawy bezpieczeństwa zwiększyli kontrolę kierujących jednośladami. Wczoraj po południu policjanci zatrzymali czterech pijanych rowerzystów. Badanie alkomatem wykazało u nich od 0,5 do 2.5 promila. Mundurowi ukarali ich mandatami karnymi.

Wzrost temperatury powietrza spowodował, że coraz więcej osób korzysta z jazdy na jednośladach. Niestety nie wszyscy stosują się do przepisów. Policjanci z myszkowskiej drogówki w ramach programu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów wczoraj, w godzinach popołudniowych wzmogli kontrole kierujących jednośladami. Stróże prawa zatrzymali do kontroli czterech rowerzystów. Jak się okazało mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Pierwszy w ręce drogówki wpadł tuż po 15.00 przy ulicy Armii Krajowej. Jak się okazało po badaniu alkomatem mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kolejny cyklista po południu jechał ulicą Chorońską w Poraju. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2.5 promila alkoholu w organizmie. Przed godziną 19.00 w ręce policjantów wpadli dwaj cykliści, których patrol drogówki zatrzymał do kontroli na ulicy Szerokiej w Myszkowie. Obaj mężczyźni mieli około 0,5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy rowerzyści zostali ukarani mandatami karnymi w kwocie od 300 do 500 zł. Policjanci zapewniają, że będą częstsze kontrole rowerzystów. 


[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone