Zamknij
REKLAMA

Przekroczył prędkość o 51 km/h w obszarze zabudowanym

11:33, 01.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Przekroczył prędkość o 51 km/h w obszarze zabudowanym / Koziegłowy

Ponad 100 km/h gnał 41-letni pirat drogowy, który wpadł w ręce policjantów z myszkowskiej drogówki. Kierowca przekroczył prędkość na ulicy Żareckiej w Masłońskim, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Obywatel Portugalii stracił już prawo jazdy.

W niedzielę w południe policjanci z myszkowskiej drogówki prowadzili kontrole prędkości na ulicy Żareckiej w Masłońskim. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W pewnym momencie, na wyświetlaczu urządzenia mierzącego prędkość pojazdów, pojawił się wynik 101 km/h. Mundurowi natychmiast, zatrzymali kierowcę bmw. 41-letni obywatel Portugalii, który stworzył realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, został ukarany mandatem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie zatrzymano też prawo jazdy.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone