Zamknij
REKLAMA

Policjanci odkryli nielegalną plantację

11:58, 09.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci odkryli nielegalną plantację / Koziegłowy

Policjanci z Koziegłów znaleźli krzewy konopi indyjskich, które na łące w Siedlcu Dużym. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 16 roślin. Postępowanie, które zostanie przeprowadzone, ma wyjaśnić, do kogo należały.

Policjanci z Koziegłów zostali poinformowani, że na terenie nieużytków rolnych ujawniono prawdopodobnie nielegalne rośliny.Mundurowi z Koziegłów, którzy przybyli w to miejsce, potwierdzili uprawę 16 krzaków. Testy wykazały, że są to konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli nielegalną uprawę tych roślin. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności, policjanci skompletowali niezbędną dokumentację i teraz będą wyjaśniali, do kogo one należały. Z zabezpieczonych krzewów można było uzyskać ponad 350 porcji narkotyku. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat więzienia.


[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone