Zamknij
REKLAMA

19-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

12:39, 25.09.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
19-latek zatrzymany za posiadanie marihuany / Koziegłowy

Policjanci z zespołu ds. nieletnich myszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje ukrywał w kieszeni. Podejrzany 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania 19-letniego mieszkańca Myszkowa doszło w piątek około godz. 18.40 w Koziegłowach. Mundurowi z zespołu ds. nieletnich i patologii społecznych w trakcie patrolu uzyskali informację, że centrum Koziegłów przebywa mężczyzna, który posiada przy sobie substancje zabronione. Mundurowi przystąpili do działania i podjęli czynności wobec młodego mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 19-latek został zatrzymany. Powodem jego zachowania był fakt, że w kieszeni ukrywał woreczek z zawartością zielonego suszu. Jak się później okazało, była to marihuana. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone