Zamknij
REKLAMA

Policjanci z prewencji zatrzymali 16-latka z narkotykami

12:45, 25.09.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci z prewencji zatrzymali 16-latka z narkotykami / Koziegłowy

Policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego zatrzymali 16-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Sprawca wpadł podczas kontroli drogowej. 16-letni pasażer został zatrzymany i trafił do policyjnej izby dziecka. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

W sobotę przed północą policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego myszkowskiej komendy na ulicy Partyzantów w Myszkowie skontrolowali pojazd marki BMW, którym podróżowały cztery osoby. W czasie kontroli, jeden z pasażerów zachowywał się nerwowo i w czasie wykonywanych czynności próbował uciec. Mundurowi nabrali podejrzeń wobec niego i postanowili dokładnie skontrolować grupę młodych ludzi. W czasie kontroli ujawniono rozsypany susz koloru zielonego. 16-latek przyznał, że jest to marihuana, która należy do niego. Policjanci od razu zatrzymali 16-letniego mieszkańca Włodowic.  W trakcie szczegółowego przeszukania mundurowi ujawnili jeszcze w jego bieliźnie woreczek z marihuaną. 16-lateki trafił do policyjnej izby dziecka. W jego mieszkaniu śledczy znaleźli kolejne porcje tego narkotyku. W niedzielę nieletni został przesłuchany  i przyznał się do winy. Teraz będzie tłumaczyć się przed Sądem Rodzinnym. 

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone