Zamknij
REKLAMA

Podpalił kabinę WC

13:01, 25.09.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Podpalił kabinę WC / Koziegłowy

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali 35-latka, który jest sprawcą podpalenia kabiny WC. Straty to 600 złotych. Jego działanie nagrała kamera monitoringu. Zatrzymany nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Za to, grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

Dzięki nagraniu, które zarejestrowało wizerunek sprawcy, kryminalni ustalili i zatrzymali 35-latka z Myszkowa, który podpalił kabinę WC. Do zdarzenia doszło nad ranem w minioną sobotę w Myszkowie przy ulicy Nierada. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, zabezpieczyli monitoring, który pozwolił na szybkie ustalenie i zatrzymanie sprawcy. 35-latek zatrzymania był bardzo zaskoczony. Nie spodziewał się, że zostanie namierzony. W żaden sposób nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia za co grozi mu nawet 5 lat więzienia.


[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone