Zamknij
REKLAMA

Jechał pijany na kradzionym rowerze

20:43, 03.10.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Jechał pijany na kradzionym rowerze / Koziegłowy

Myszkowscy policjanci zatrzymali rowerzystę, który chwilę przed tym ukradł ten jednoślad. Kompletnie pijany jechał kradzionym rowerem w centrum miasta. W chwili zatrzymania miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Do zdarzenia doszło we wtorek na ulicy Żniwnej w Myszkowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że z garażu jednej z posesji nieznany sprawca ukradł warty 1000 zł. rower. Policjanci od razu podjęli trop za sprawcą opisanego jednośladu. Patrolując miasto za złodziejem, na ulicy 1 Maja zauważyli młodego rowerzystę. Podczas jego legitymowania okazało się, że 20-letni mieszkaniec Myszkowa jest pijany. Jego badanie wykazało 2.5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało wyszło również na jaw, że ma związek z zaistniałą wcześniej kradzieżą.Okazaó się bowiem, że rower którym przemierzał trasę został skradziony pół godziny wcześniej na ulicy Żytniej. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia, a rower został odzyskany i trafił do właściciela. Dzisiaj prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Teraz grozi mu nawet 5 lat za kratami. 


[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone