Zamknij

kelner - sprzedawca

Nr oferty: StPr/20/0330Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Częstochowska 68, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie przekąsek i napojów gorących;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe, brak
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "KALI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Częstochowska 68, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Teresa Ligenza
      Numer telefonu: 502-356-401
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      wyrób opakowań drewnianych
      StPr/20/0341
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      obsługa urzadzeń: gilotyna, łuszczarka
      StPr/20/0337

      przygotowywanie przekąsek i napojów gorących;
      StPr/20/0330
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN