Zamknij
REKLAMA

Powitanie lata na sportowo

14:39, 24.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Powitanie lata na sportowo / Koziegłowy

22 czerwca, 70 seniorów z powiatu myszkowskiego spotkało się na kompleksie sportowym Orlik w Koziegłowach. W tym dniu Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Gminy Koziegłowy, zorganizowało integracyjno – sportowe spotkanie seniorów.

Do udziału zaproszeni zostali seniorzy z Koziegłowskiego UTW, Myszkowskiego UTW, z Żarek Letniska i Poraja oraz KGW z Cynkowa.

Dla uczestników przygotowane zostały konkurencje sportowe oraz poczęstunek. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Konkurencje przeprowadził słuchacz KUTW, Marian Chojnacki. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, które wręczył Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka i prezes Stowarzyszenia Anna Witos.

Takie zawody sportowe to nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia ale również wspaniała zabawa i integracja seniorów.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów z Gminy Koziegłowy powstało w listopadzie 2016r. w odpowiedzi na potrzeby osób w wieku 60 +. Stowarzyszenie liczy 300 członków z całego powiatu myszkowskiego. Są to emeryci i renciści. Osoby te wnoszą olbrzymie wartości w życie społeczne i kulturalne naszego powiatu. To właśnie ich pamięć przeszłości, doświadczenie zawodowe i życiowe, solidność i obowiązkowość, poparcie dla zasad moralnych, etyki, zasad współżycia z ludźmi, szacunek dla tradycji i kultury własnego środowiska i kultury jest wspaniałym potencjałem.

Stowarzyszenie jest organizatorem wielu przedsięwzięć integracyjnych, turystycznych i sportowych dla seniorów.

[UMiG Koziegłowy]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© kozieglowy365.pl | Prawa zastrzeżone