Zamknij
REKLAMA

Nowe władze PPJ wybrane

19:28, 04.10.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 20 września, w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Członków Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”. Przyjęto sprawozdanie z działalności organizacji w kadencji 2015-2019 oraz wybrano nowe władze. Gminę Poraj w Zarządzie reprezentować będzie Adam Zaczkowski, a Andrzej Kozłowski w Komisji Rewizyjnej. W Radzie, której kadencja trwa, reprezentują Gminę - Edyta Sawicka i Justyna Męcik. W posiedzeniu uczestniczyła wójt Katarzyna Kaźmierczak. 

Zebranie poprowadziła Przewodnicząca prezes Halina Palarz. Przedstawiła wyczerpujące sprawozdanie z działalności Zarządu Stowarzyszenia PPJ za okres kadencji od 21.09.2015r.-20.09.2019r. Zarząd w kadencji 2015-2019 pracował w składzie: Halina Palarz- Prezes, Dudek Małgorzata- Wiceprezes, Deska Robert- Wiceprezes, Kasznia Zofia- Skarbnik, Strzelczyk Rafał- Sekretarz, Kocot Łucja- członek, Jaworski Władysław- członek, Kosielak Elżbieta- członek, Zaczkowski Adam- członek.

Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za okres kadencji przedstawił jej Przewodniczący- Alfred Sojka. Członkowie Komisji Rewizyjnej pracowali w składzie: Ireneusz Bartkowiak- członek, Gmina i Miasto Koziegłowy- reprezentowana przez Burmistrza Jacka Ślęczkę, Marianna Dziura- członek, Danuta Piekarska- Zastępca Przewodniczącego Komisji, Gmina Niegowa- reprezentowana przez Wójta Mariusza Rembaka- sekretarz, Gmina Olsztyn- reprezentowana przez Wójta Tomasza Kucharskiego-członek, Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu- reprezentowane przez Wiceprezesa Andrzeja Kozłowskiego-członek, Robert Skalski- członek, Alfred Sojka- Przewodniczący.

Podczas Walnego Zebrania Członków został przeprowadzony wybór Zarządu i Komisji Rewizyjnej na okres kolejnej kadencji. Ustępującym członkom organów: Zarządu i Komisji Rewizyjnej, serdeczne podziękowania za życzliwą, przyjazną atmosferę współpracy, ogromne serce i wsparcie we wszystkich działaniach i przedsięwzięciach na rzecz Stowarzyszenia PPJ, złożył Przewodniczący Rady- Stanisław Matejko. Szczególne słowa uznania zostały skierowane do ustępującej ze stanowiska Prezesa Zarządu- Haliny Palarz. Obecni na Zebraniu, burmistrzowie i wójtowie partnerskich gmin podziękowali serdecznie Prezes za wielkie serce, zaangażowanie, profesjonalne, pełne pasji i pomysłów kierowanie pracą Stowarzyszenia przez ostatnią co najmniej dekadę.

Podczas Walnego Zebrania Członków zostali wybrani nowi członkowie Zarządu w składzie:

Jerzy Motłoch- Prezes
Bożena Kolasa- członek
Władysław Jaworski- członek
Małgorzata Grabowska- wiceprezes
Zofia Kasznia – skarbnik
Tomasz Kucharski- członek
Adam Zaczkowski- sekretarz
Robert Deska- wiceprezes
Klemens Podlejski - członek.

Nowy skład Komisji Rewizyjnej wygląda następująco:
Ireneusz Bartkowiak
Gmina i Miasto Koziegłowy - Jacek Ślęczka Burmistrz Gminy i Miasta
Marianna Dziura
Bogusław Gawron
Gmina Niegowa- reprezentowana przez Wójta Mariusza Rembaka
Gminny Ludowy Klub Sportowy „SOKÓŁ”
Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu wiceprezes Andrzej Kozłowski
Robert Skalski
Alfred Sojka.

Ustępującym członkom organów Stowarzyszenia PPJ, tj. Zarządowi i Komisji Rewizyjnej- składamy serdeczne podziękowania za doskonałą, trudną pracę na rzecz Stowarzyszenia, poświęcony czas i serce dla spraw Stowarzyszenia, zaangażowanie, pasję i oddanie. Szczególne podziękowanie kierujemy do ustępującej Prezes Zarządu Haliny Palarz, której zapału, pracowitości, kreatywności, serca dla dobra Stowarzyszenia nie sposób opisać i wyrazić. Mamy nadzieję, że nowo wybrany skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej, będzie kontynuatorem doskonałej współpracy i działań na rzecz dobra naszego Stowarzyszenia!

Tekst: PPJ


[UG Poraj]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz