Zamknij
REKLAMA

XIX ogólnopolski konkurs Sposób na Sukces

19:45, 10.10.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Dnia 20 września 2019 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się podsumowanie XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Wśród wyróżnionych znalazł się Pan Adam Będkowski z Pińczyc.

Wyróżnione przedsięwzięcie to: „Produkcja serów twarogowych oraz podpuszczkowych smakowych z mleka krowiego”. Gospodarstwo rolne Państwa Będkowskich uczestniczy w projekcie uprawy ekologicznej i posiada Certyfikat Zgodności Ekologicznej. Współpracują także z Jurajską Kooperatywą Spożywczą , która ułatwia dostarczanie produktów dla klientów. Cała produkcja wykonywana jest ręcznie. Właściciele współpracują z Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno- Spożywczego im. Prof. W. Dąbrowskiego w Warszawie celem udoskonalenia swoich serów. Pan Adam otrzymał nagrodę z rąk Wiceministra Rolnictwa  Szymona Giżyńskiego, Powiat Myszkowski reprezentowała  Sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska. 

Na sesji Rady Powiatu w dniu 20 września Starosta Myszkowski Pan Piotr Kołodziejczyk poinformował zebranych o wyróżnieniu mieszkańca Naszego Powiatu i wręczył mu okolicznościowy prezent.

Serdecznie gratulujemy !

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz