Zamknij
REKLAMA

Akcja Kresy Zakończona!!!

21:16, 30.11.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Akcja Kresy Zakończona!!!

Akcja charytatywna „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019” właśnie dobiegła końca. Wziął w niej udział Powiat Myszkowski wraz z jednostkami powiatowymi . W ramach projektu przeprowadzono zbiórkę artykułów szkolnych, żywnościowych oraz słodyczy i maskotek dla polskich dzieci przebywających w Wilnie.


W dniu 15 listopada zebrane dary zostały przewiezione do sali gimnastycznej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, skąd wyruszyły na Litwę. Powiat Myszkowski reprezentował radny powiatowy Mariusz Karkocha, który od kilku lat czynnie wspiera akcje, a w tym roku w imieniu Powiatu Myszkowskiego wziął udział w delegacji, przekazania darów.
Dzięki zaangażowaniu wielu gmin, powiatów i szkół udało się przygotować około 1.000 paczek, które dwoma tirami zostały dostarczone na miejsce. 

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz