Zamknij
REKLAMA

13:05, 13.04.2018
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, wspólnie z Myszkowskim Klubem Motocyklowym, uczestniczyli w akcji ?Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie?. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa, poprzez uwrażliwienie kierowców ?czterech kółek? na obecność motocyklistów na drogach. Mundurowi promowali też wśród uczestników hasło kampanii motocyklowej śląskiej Policji: "Szacunek + Zrozumienie + Rozwaga = Bezpieczeństwo". (KPP Myszków)
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz