Zamknij
REKLAMA

Poszukujemy sprawcy kradzieży paliwa

11:13, 20.11.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ze Szczekocin ponownie proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież paliwa. Tym razem złodziej przyjechał na stację paliw w Bonowicach białym furgonem marki Renault Master. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255. Informacje można przekazać także na adres e-mail:[email protected] Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży doszło 13 listopada br. o godz 2.40 na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Złodziej przyjechał białym furgonem marki Renault Master. Do samochodu przypiął skradzione w Częstochowie tablice rejestracyjne. Niestety, numerów rejestracyjnych z naklejki nie można odczytać. Sprawca zatankował prawie 300 litrów oleju napędowego i odjechał nie płacąc rachunku. Poniżej publikujemy film, na którym został zarejestrowany pojazd i wizerunek sprawcy.

Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

[KPP Zawiercie]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA