Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/20/0370Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Żarecka 87, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: skład budowlany: rozładunek i załadunek towarów handlowych (ręczny i wózkiem widłowym)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe, brak
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "SONIC" G.I M. SOJSCY SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Żarecka 87, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Marian Sojski
      Numer telefonu: 691-622-227
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prowadzenie negocjacji z klientami, sprzedaż, budowanie bazy klientów, reprezentowanie firmy na terenie UE i Ukrainy
      StPr/20/0407
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 618 PLN

      przygotowywanie przekąsek i napojów gorących;
      StPr/20/0398
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      skład budowlany: rozładunek i załadunek towarów handlowych (ręczny i wózkiem widłowym)
      StPr/20/0370
      data rozpoczęcia pracy od 08.06.2020