Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:06, 24.08.2020
Prowadzenie profili społecznościowych na Facebooku czy Instagramie wydaje się wielu przedsiębiorcom skomplikowane, niczym tworzenie wytrzymałych szyb przez szklarza. Tymczasem, nie jest to wcale aż tak trudne. Co więcej, właściciele swoich małych biznesów również mogą zyskać szereg korzyści, płynących z promocji w social mediach. W tym wpisie skupimy się na tym jak osoby zarządzające piekarniami mogą przyciągnąć klientów z pomocą profili społecznościowych.
12:49, 30.03.2020
Sen to bardzo ważny element życia, który wpływa na codzienne funkcjonowania, odpowiada za zdrowie i dobre samopoczucie. O jakości snu decyduje wiele czynników), m.in. warunki panujące w pomieszczeniu, wygodny materac i pościel. Dzisiaj zastanowimy się, w jaki sposób pościel wpływa na komfort snu, czy może poprawić jego jakość.
1
14:20, 27.05.2019
Powietrze nad morzem szczególnie poza sezonem jest nasączone jodem niczym gąbka. Dlatego kto chce wybrać się nad Bałtyk, aby poprawić zdrowie swoje i bliskich ma ku temu ostatnią okazję. Im bliżej wakacji, tym tego cennego pierwiastka jest coraz mniej. Powróci wraz z jesiennymi sztormami.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
3
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
192
12:56, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
17
13:43, 20.07.2018
Koncentracja to umiejętność skupiania się, skierowania uwagi na konkretną myśl, zjawisko, wydarzenie, czy też sytuację i utrzymanie jej przez jakiś czas. Koncentracja uwagi występuje najczęściej pod wpływem naszego świadomego działania. Jakie są sposoby na to, aby skutecznie skoncentrować się w pracy i robić to, co powinniśmy?
12
13:34, 20.07.2018
W czasach dominującego kapitalizmu mało komu przychodzi do głowy, że praca może być czymś negatywnym i stać się wrogiem człowieka. Kiedy myśli się o uzależnieniu, do głowy przychodzą alkohol albo narkotyki, ale nie coś, co w teorii ma nam zapewnić lepszy byt. Jednak nałóg niejedno ma imię i może nim być właśnie tendencja do zostawania długo po godzinach w biurze czy obsesyjne myślenie o obowiązkach zawodowych.
5
13:28, 20.07.2018
Rynek pracy jaki jest, każdy widzi, parafrazując autora pierwszej polskiej encyklopedii. Najszybciej odnajdą się na nim specjaliści od IT czy absolwenci wszelkich inżynierii. Jednak nie każdy marzy o pracy polegającej na tworzeniu kodu czy robieniu zaawansowanych obliczeń. Zwykli śmiertelnicy mają "nieco" pod górkę. Ale i dla nich są różne wyjścia, o których poniżej.
5
13:23, 20.07.2018
"Żyj, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się, jakbyś miał żyć wiecznie" – Mahatma Gandhi miał całkowitą rację, kiedy ukuł to ponadczasowe stwierdzenie. W dzisiejszych czasach idea kształcenia ustawicznego zyskuje szczególnie na znaczeniu. Dynamicznie zmieniający się świat wymaga tego, aby kontynuować naukę także po zakończeniu klasycznie pojmowanej edukacji – szkoły średniej czy studiów.
4
13:15, 20.07.2018
Sposobów rozwiązania umowy jest wiele. Podobnie jak przyczyn: małe zarobki, brak perspektyw, nieprzyjemna atmosfera. Jednym ze sposobów rozwiązania umowy jest wypowiedzenie. Tak naprawdę może ono przyjąć różne formy, zależy to od rodzaju umowy. Sprawdź, ile powinien wynosić okres wypowiedzenia umowy o pracę.
4
13:10, 20.07.2018
Znamy już główne zadanie, jakie ma przed sobą kalkulator brutto netto, ale nie wiemy, jak interpretować obliczanie wynagrodzeń przez kalkulator płac ani jak wygląda schemat obliczania wynagrodzenia. O tym wszystkim dowiecie się z naszego artykułu.
REKLAMA