Zamknij
REKLAMA

Toruń: 80 tys. podpisów przeciwko Rydzykowi. Petycje dostanie papież

12:30, 08.08.2018 | AA
Skomentuj fot. Agnieszka Bielecka

Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora.

Chcieli zebrać 100 tys. podpisów, brakuje im jednej piątej, ale i tak uważają, że to właściwy czas, aby zacząć działać. Petycję o ograniczenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka zamierzają przedstawić w Watykanie. Szukają odpowiedniej osoby, która byłaby gotowa spotkać się z papieżem Franciszkiem. Onet podaje, że autorzy petycji typują m.in. Jerzego Galińskiego, Tadeusza Pieronka i Jana Hartmana. Więcej na ten temat na tej stronie

- Nie upieramy się jednak, że to musi być któraś z tych postaci - zaznacza w rozmowie z Onetem Adam N., jeden z autorów petycji. - Jesteśmy też otwarci na sugestie, które mogą pochodzić np. od prasy lub osób, które podpisały się pod apelem. Zależy nam tylko, by nie wręczali jej politycy. Oni nam nie pomogli w tej akcji. Najważniejsze, by papież dostał tę petycję. My nie musimy w tym uczestniczyć - dodaje.

Równolegle z inicjatywą Adama N. i Witka M. zbierano podpisy w obronie Tadeusza Rydzyka. W sprawę bardzo zaangażowała się posłanka Anna Sobecka, a apel poparli m.in. Beata Szydło i Jarosław Kaczyński.

Pod "antypetycją" podpisało się 24 tys. osób

Więcej informacji z Torunia i okolic znajdziesz tutaj

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

seo consultantseo consultant

0 0

Hello everyone, it's my first pay a quick visit at this web page, and post is really fruitful designed for me, keep up posting such posts. https://www.google.com.ph/url?q=https://seomasterpress.com 22:15, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

الربح من الانترنت 20الربح من الانترنت 20

0 0

I favour the colors. https://www.instapaper.com/p/onlinemoney 18:36, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

clickclick

0 0

You may discover cam ladies, gay guys, couples, groups, trans cams,
and plenty of other forms of people performing on Xcamy.

Each live cam you see on Xcamy is an actual individual performing sex exhibits from their house.

crazy hot milf http://www.sicipiscine.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=530100 05:29, 02.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA