Zamknij

Dekarz - cieśla - możliwość przyuczenia

Nr oferty: StPr/19/0881Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 Maja 1, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: pomoc przy montażu pokryć dachowych;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA USŁUGOWA DEK - KAM - KAMIL SZÓSTAK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 3 Maja 1, 42-350 Koziegłowy, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Kamil Szóstak
      Numer telefonu: 693-542-737
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      pomoc przy montażu pokryć dachowych;
      StPr/19/0881
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN